Biuro

Ząbki, ul. Narutowicza 52

Telefon

880 60 20 20

E-mail

info@nigella.com.pl

  • Home
  • Polityka prywatności

Polityka prywatności

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych i podmiotem je przetwarzającym jest Tomasz Kowalik Nigella – Sufity Napinane z siedzibą w Ząbkach przy ul. Narutowicza 52 (nazywany dalej Nigella).

Otrzymujemy je podczas przesyłania przez Państwa zapytania/prośby o kontakt w formie elektronicznej za pośrednictwem niniejszego formularza kontaktowego.

Przetwarzamy Państwa dane osobowe ponieważ jest to niezbędne do wykonania ewentualnej umowy montażu sufitu napinanego lub innej szczególnej transakcji, w tym pośrednio do obsługi zapytań i zgłoszeń, kierowanych do nas oraz do kontaktowania się z Państwem, w celach związanych ze świadczonymi usługami. 


Nie udostępniamy Państwa danych osobowych innym osobom i podmiotom z wyłączeniem sytuacji, w której wykonujemy umowę montażu sufitu napinanego lub zawieramy z Państwem inną szczególną transakcję. W takiej sytuacji przetwarzamy i udostępniamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celach związanych z realizacją w/wym. umowy lub transakcji oraz w celach rachunkowych i podatkowych gdyż taki obowiązek nakładają na nas przepisy prawa.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych prosimy o kontakt w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub w formie tradycyjnej na adres pocztowy: Tomasz Kowalik Nigella – Sufity Napinane, ul. Narutowicza 52, 05-091 Ząbki.

Sprzedaż i montaż sufitów napinanych

Tel. 880 60 20 20
E-mail: info@nigella.com.pl
Biuro: 05-091 Ząbki, ul. Narutowicza 52
(300 m od Makro)

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
7 dni w tygodniu

Skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń lub napisz wiadomość. Oddzwonimy niezwłocznie.

 

logo

Copyright © 2017